EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Edonia Garden’da yüzde 20 indirim ve yüzde 0,98 faiz oranı ile vadelendirme şansı

Kar Yapı kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının gelişen ve değerlenen ilçelerinden Pendik’te sektöre kazandırılan Edonia Garden ‘de çok özel avantajlar sunuluyor.

İstanbul Anadolu Yakasının en hızlı gelişen ve değerlenen lokasyonlarından bir tanesi Pendik ilçesinde konumlandırılan Kar Yapı imzalı Edonia Garden projesinde adet fırsat yağmuru sunuluyor. Projeden daire satın almak isteyenlerin yüzde 20 indirimli olarak yüzde 0,98 faiz oranı ile konut kredisi kullanarak vadelendirmesine olanak tanınıyor.

Konutta başlatılan yüzde 20 indirim kampanyasının öncesinde Edonia Garden projelerinde yüzde 20 indirim uyguladıklarını hatırlatan Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü gayrimenkul sektöründe hem devlet hem de özel sektör eliyle atılan adımların çok önemli olduğunu ve konut stokunu kısmen de olsa eriteceğini söyledi.

Konut satın almak için uygun zamanda olunduğunu ve hem yatırımcının hem de oturumcunun konut satın almak için hızlı davranması gerektiğinin altını çizen Üçüncü konut sektöründeki teşvikleri şu şekilde değerlendirdi:

Gayrimenkul sektöründeki teşvikleri ve son olarak yüzde 20 indirim kampanyasını değerlendiren Üçüncü “KDV ve tapu harcı indiriminin ardından yüzde 1,25 – 1,35 bandında olan konut kredi faizinin 0.98’e kadar çekilmesi tam da beklenen bir hareket oldu. Tüm bu destek hamlelerinden sonra gayrimenkul sektörünün çatı örgütleri bir araya geldi ve kampanya kararı aldı. Dernek üyesi şirketler peşin ve kredili alımda yüzde 20 indirim yapılacağı açıklandı. 15 Haziran’a kadar geçerli olacak kampanyada toplumun orta kesiminin ev sahibi olma şansı artmış oldu” diye konuştu.

Kar Yapı’nın Edonia Garden projesinden yüzde 20 indirim imkanı ve yüzde 0,98 kredi faiz oranı ayrıcalığı ile konut satın alınabiliyor.