EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Edonia Garden’da lansmana özel yüzde 20 indirim ve 60 ay vade farksız ödeme

İstanbul Anadolu Yakasının yükselen değeri Pendik’te hayata kazandırılan Edonia Garden projesindeki lansman dönemi fırsatlarından yararlanmak için son günler…

Gayrimenkul sektörünün en güvenilir isimlerinden Kar Yapı kalitesi ve güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının sürekli gelişme kaydeden ilçelerinden Pendik’te yaşama geçirilen Edonia Garden projesinde lansman dönemine özel çeşitli imkanlar sunuluyor.

Edonia Garden projesinin lansman dönemi avantajları kapsamında ‘yüzde 20 indirim ve liste fiyatına 60 ay yüzde 0 faiz’ imkanı sağlanıyor. Ödeme kolaylıkları sunulan projenin lansman dönemi fırsatlarından yararlanarak sizler de hayalinizdeki evin anahtarına sahip olabilirsiniz.

Lansmana özel ödeme imkanları sunulan Kar Yapı Edonia Garden projesinde peşin veya banka kredili ödemelerde tanıtım sürecine özel olarak yüzde 20 indirim uygulanıyor. Ayrıca liste fiyatından yüzde 20 indirimli konut satın alan Edonia Garden müşterileri 60 ay yüzde 0 faizle vadelendirme hakkına da sahip oluyorlar.

120 milyon TL yatırım değeri ile hayata geçirilen Edonia Garden projesinde toplam 4 bloka yer veriliyor. İki blokunun kaba inşaatı tamamlanan projede temelleri atılan diğer iki blokun inşaatı ise hızla sürüyor.

Anahtar teslimlerinin 2019 yılı içerisinde yapılması hedeflenen Edonia Garden projesinde toplam 388 adet daireye ve 12 adet de ticari üniteye yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise şu şekilde; 1+1 dairelerde peşin 199 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor, 2+1 dairelerde peşin 299 bin TL’den ve 3+1’lerde de peşin 435 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Lansman dönemine özel sunulan cazip fiyatlar ve ödeme imkanlarından yararlanmak için acele edin! Proje hakkındaki güncel bilgileri ve güncel kampanyaları sitemizden takip edebilirsiniz.