EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Edonia Garden 22 Mart’ta görücüye çıkıyor

İstanbul Anadolu Yakasının sürekli gelişen ilçelerinden Pendik’te konumlandırılan Edonia Garden projesinde lansmana sayılı günler kaldı.

İstanbul Anadolu Yakasının sürekli gelişen ve yenilenen ilçelerinden özellikle son dönemlerde kendini fark ettiren Pendik’te sektöre kazandırılan Edonia Garden projesinde 22 Mart Perşembe günü gerçekleştirilecek basın lansmanının ardından resmi satışlar başlayacak.

Proje gerçekleştirilecek lansmana ile sektör temsilcilerine, sektör yatırımcılarına ve basın mensuplarına tanıtılacak. Bir süredir başarılı bir ön satış döneminde olan projede resmi satışlar da gerçekleştirilen lansmana ile birlikte start verecek.

İstanbul’da tercih edilen lokasyonlardan Pendik’te Kar Yapı kalitesiyle yaşama geçirilen projede birçok kesime hitap edebilecek nitelikte tasarlanmış daire seçenekleri bulunuyor. Edonia Garden projesinde konut alıcısına 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri sunuluyor.

Her zevke, her ihtiyaca ve her bütçeye hitap edebilecek nitelikte tasarlanmış konut seçenekleri ile dikkat çeken projede daire fiyatları ise 205 bin TL’den başlıyor. Projede anahtar teslimlerinin ise Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.
Başarılı bir ön satış dönemini geride bırakmaya ve görücüye çıkmaya hazırlanan prestijli proje Edonia Garden’dan konut sahibi olmak isteyenlere 60 ay vade farksız taksitle ödeme seçeneği sunuluyor.

İstanbul Anadolu Yakasının gözde ilçelerinden Pendik’te hayata kazandırılan Edonia Garden projesi 22 Mart 2018 tarihinde lansmana çıkacak. Sektöre tanıtılacak projenin resmi satışları da lansmana gününde start alacak.

Projede 205 bin TL’den başlayan fiyatlarla 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış farklı konut seçeneklerine yer veriliyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere sunulan imkanlar ile daire sahibi olmak kolaylaştırılıyor. Kaliteli ve konforlu bir yaşamın yeni adreslerinden biri olmaya aday

Edonia Garden’da konut alıcısına gelecek yıl teslim edilmesi planlanan konutlarda 60 aya kadar vade farksız taksitlendirme seçeneği sunuluyor.