EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ediz City’de hemen teslim 3+1 daireler 400 bin TL’den başlıyor

Ediz İnşaat güvencesiyle Gaziantep Şahinbey’de yaşama kazandırılan Ediz City projesinde hemen teslim 3+1 daireler 400 bin TL’den başlıyor.

Türkiye’nin önemli illerinden Gaziantep Şahinbey konumunda yükselen Ediz İnşaat projesi Ediz City’de konut almayı düşünenlere çok özel imkanlar sağlanıyor. Şahinbey’de sektöre kazandırılan projede anahtar teslimleri ise hemen gerçekleştirilebiliyor.

3+1 tipinde tasarlanmış dairelerin 400 bin TL’den başlangıç gösterdiği projeden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanarak hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı yakalayabiliyorlar.

31 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Ediz City konut projesinde yer alan 3+1 dairelerin metrekare büyüklükleri ise 180 metrekare ile 205 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Toplam 7 blok şeklinde tasarlanan ve geniş bir alana yayılan Gaziantep konut projesinde yer alan dairelerin tamamı farklı büyüklüklerde tasarlanmış 3+1 tipinde dairelerden meydana geliyor.

Ediz İnşaat tarafından Gaziantep Şahinbey’de yaşama kazandırılan Ediz City konut projesinde toplam 608 adet konuta yer verildi. 7 blok şeklinde hayata geçirilen Ediz City konut projesinde blokların her biri 16 kat şeklinde dizayn edildi.

Ediz City Gaziantep projesinde banka kredisi ile konut sahibi olma imkânı tanınıyor. Ayrıca projeden daire satın almak isteyenlerin şartlarına uygun yeni ödeme alternatifleri de hazırlanıyor. Daire sahibi olmayı kolaylaştıran cazip ödeme imkanları ile dikkat çeken Ediz City konut projesinde fiyatlar ise 400 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Karataş birinci bölgede inşası gerçekleştirilen büyük konut projesi toplu ulaşım olanaklarına yakınlığı ile de alıcıyı cezbetmeyi başarıyor. Ulaşım olanakları konusunda çeşitli alternatiflerin merkezinde yer alan Ediz City konut projesi sosyal olanakları ile de alıcının Gaziantep’teki ilk tercihleri arasında yer almayı başarıyor.

Modern mimarisi ve ayrıcalıklı yaşam olanaklarıyla dikkat çeken proje sakinlerine;


• Otopark
• Çocuk oyun alanları
• Futbol sahası
• Yürüyüş alanları
• Basketbol sahası
• Voleybol sahası
• Kamelyalar
• Yeşil alanlar gibi özellikler sağlanıyor.