EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Eddie Murphy’nin villası 12 milyon dolara satışta

Eddie Murphy’nin Kaliforniya’da yer alan villası 12 milyon dolara satışta. Villa, özellikleriyle adeta minik bir sarayı andırıyor.

Dünyaca ünlü oyuncu Eddie Murphy, Kaliforniya’daki villasını satışa çıkardı. Villanın emlak değeri toplam 12 milyon dolar.

Milliyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; Eddie Murphy satışa çıkardığı villayı, 1998 yılında o dönemde evli olduğu eski eşi Nicole Mitchell ile beraberken satın aldı ve birlikte döşedi.

2007 yılında emlak değeri 6.1 milyon dolar olan Eddie Murphy’nin villası on yıl sonra kendisi için 12 milyon doları gözden çıkaracak yeni sahibini bekliyor.

Villada 14 banyo, 7 adet salon, 9 adet araca ev sahipliği yapabilecek bir garaj, bir adet büyük ana salon, bir adet spor salonu, bir adet tiyatro ve video salonu, bir adet bowling salonu, özel bir oyun odası ve villadan bağımsız bir de misafir evi bulunuyor. Bunun yanı sıra villanın içinde özel davetler için resmi bir yemek odası, evin çalışanları için hazırlanmış bir mutfak, şömineli oda ve çocuk oyun odası da var.

Eddie Murphy’nin villası kapılarınıSierra Nevada tepeleri ile Folsom Gölü manzarasına açıyor. Evin arka kısmında ise devasa bir havuz yer alıyor. Granit Körfezi ve San Francisco’ya komşu olan villa, 2 bin 500 metrekarelik toplam mülkiyet alanının bin 200 metrekaresini oluşturuyor.