EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Econ Valley Kağıthane’de dairelerin metrekaresi 9 bin TL’den başlıyor

Econ İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en işlek ilçelerinden Kağıthane’de konumlandırılan Econ Valley projesinde metrekare fiyatları 9 bin TL’den başlıyor.

İnşaat sektörünün nitelikli isimlerinden Econ İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Kağıthane’de sektöre kazandırılıyor. Projede zemin+12 kat yer alıyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunulan Econ Valley Kağıthane projesinde metrekare bazında fiyatlar ise 9 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Tek blok şeklinde yükselen Econ Valley Kağıthane projesinde yer alan dairelerden birine sahip olmak isteyenlere alıcı şartlarına uygun olarak özel ödeme alternatifleri geliştirilebiliyor. Kişiye özel ödem seçenekleri sunulan projede konut alımlarında kolaylık sağlanıyor.

Doğa ve şehir silueti manzarası ile sahiplerine benzersiz bir yaşam deneyimi sunmaya vaat eden Econ Valley Kağıthane projesi İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezi ilçelerinden Kâğıthane’ye bağlı Hamidiye Mahallesi’nde yükseliyor.

Ön talep toplayan Econ İnşaat imzalı Econ Valley Kağıthane projesinin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

Kameralı güvenlik, açık yüzme havuzu, 7/24 güvenlik, fitness center, spor salonu, cafe, restoran, çocuk havuzu, orman manzarası, çocuk oyun alanları, yeşil alan, sosyal tesis, yürüyüş alanları , çocuk parkı, peyzaj alanları, açık otopark, kapalı otopark, yürüyüş parkurları rekreasyon alanları, Türk Hamamı, spor salonu, kameralı güvenlik ve güvenlik personeli gibi hizmetler proje dahilinde konut sakinlerine sunuluyor.