EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ebruli İstanbul'da çalışmalar hız kazandı

Sıtar İnşaat, Aslan Yapı, Torkam İnşaat Adi Ortaklığı'nın Emlak Konut GYO güvencesinde Ispartakule'de inşa ettiği Ebruli İstanbul'da detaylar belli oldu.

İstanbul'un en hızlı değer kazanan lokasyonlarından biri haline gelen Ispartakule konut yatırımcısından ilgi görmeye devam ediyor. Bölgenin en yeni projesi olan Ebruli Ispartakule projesi de önümüzdeki günlerde satışa çıkmaya hazırlanıyor. Çalışmalarına hızla devam edilen proje Stüdyo 24 ve Unikonut projelerinin hemen yanında 41 bin 168 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor.

Toplam 600 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilecek olan Ebruli Ispartakule projesinde 724 daireye yer alıyor. Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. Konut büyüklükleri, teslim tarihi ve fiyatların henüz açıklanmadığı projenin yatırımcısına büyük oranda prim kazandıracağı tahmin ediliyor.

Emlak Konut GYO'nun "Güçlü Türkiye için birlik vakti" kampanyası kapsamında, Ebruli Ispartakule projesinden 20 yılda yüzde 0,79 vade farkı ve yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak mümkün. 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında; 10 yılda yüzde 0,45 oranında, 5 yılda ise sıfır faizle kredi kullanılabiliyor.