EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ebruli Ispartakule'de yüzde 5 peşinat ve 240 ay vadeli satışlar başladı

Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığının Emlak Konut GYO güvencesinde Ispartakule'de inşa ettiği Ebruli Ispartakule tarihi kampanya kapsamında satışa çıktı.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Ispartakule'nin en yeni projesi Ebruli Ispartakule'de satışlar başladı. Satışlarına Nisan ayında başlanması planan projenin satış tarihi, Emlak Konut GYO’nun tarihi konut kampanyasını yatırımcılara sunabilmek için öne alındı. Yüzde 5 peşinatla; 60 aya vade farksız, 120 ay 0,45 ve 240 aya yüzde 0.79 vade oranıyla konut kredisi kullanma imkanı sunulan Ebruli Ispartakule’de 2+1 daireler peşin 419 bin 900 bin TL’den satışa sunulurken, kampanya 31 Mart’a kadar devam edecek.

Proje sakinlerine ebru dersleri verilecek

Toplam 724 daire ve 52 cadde mağazasından oluşan Ebruli Ispartakule projesi 600 milyon TL'lik yatırım bedeliyle yükseliyor. 4 katlı konaklar ile 28 katlı kulelerin yer aldığı Ebruli Ispartakule’de 114 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1 ve 192 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Özgüven Mimarlık tarafından tasarlanan Ebruli Ispartakule, 41 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Yaklaşık yüzde 65'i peyzaj alanlarına ayrılan projede; kapalı yüzme havuzları,hobi odaları, ebru dersleri, fitness, hamam, sauna, buhar odaları bulunuyor.

Eğitim kurumlarının yer aldığı bir bölgede projelendirilen Ebruli Ispartakule’de kafe ve restoranların yanı sıra 1.050 araç kapasiteli kapalı otopark ile biri yaklaşık 774 metrekare diğeri ise 720 metrekare büyüklüğünde 2 sosyal tesis de yer alıyor.

Metro hattına yürüme mesafesinde

TEM Otoyoluna yakın bir noktada yükselen Ebruli Ispartakule ulaşım açısından son derece avantajlı bir konumda yer alıyor. Çalışmaları devam eden metroya yürüme mesafesinde bulunan proje; hizmete giren Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yükseliyor.

Yüksek yatırım potansiyeline sahip projenin; TEM Otobanına 1 dakika, Atatürk Havalimanı’na 21 kilometre, 3. Havalimanı’na 42 kilometre mesafede yer alması Ebruli Ispartakule’yi şehrin gözde noktalarından biri haline getiriyor.