EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ebruli Ispartakule projesi 2019’da teslim edilecek

Emlak Konut GYO güvencesiyle Torkam İnşaat, Sıtar İnşaat ve Aslan Yapı tarafından hayata geçirilen Ebruli Ispartakule projesi teslim tarihi 2019 olarak belirlendi.

İstanbul’un Avcılar’a bağlı Ispartakule lokasyonunda 41 bin 168 metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen Ebruli Ispartakule projesinde toplam 724 daire ve 52 adet ticari birim bulunuyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Torkam İnşaat, Sıtar İnşaat ve Aslan Yapı tarafından yükselen Ebruli Ispartakule projesinde 2+1'den 4+1'e kadar daire seçeneklerine yer veriliyor.

Ebruli Ispartakule evleri 4 katlı konaklar ve 28 katlı kuleler şeklinde dizayn edildi. Proje kapsamında daire büyüklükleri 123 metrekare ile 207 metrekare arasında değişiyor.

Ebruli Ispartakule projesinde yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. Ebruli Ispartakule ödeme planı doğrultusunda yüzde 20 peşinat ödeyerek 60 ay sıfır faizle konut sahibi olmak mümkün

Ebruli Ispartakule’de 2+1 daire fiyatları 494 bin TL’den, 3+1 daire fiyatları 646 bin TL’den, 4+1 daire fiyatları 876 bin TL’den başlıyor. Ebruli Ispartakule teslim tarihi 2019 yılı olarak planlandı.