EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Düşler Vadisi Riva’da ön talep süreci devam ediyor

Toplam 500 adet villa seçeneğine yer verilen Düşler Vadisi Riva İstanbul’da çok özel imkanlar sunulan ön talep süreci başladı.

İstanbul Anadolu Yakasının doğa ile iç içe ilçelerinden Beykoz’da yer alan Galatasaray’ın Riva arazisi üzerinde Yılmaz İnşaat ve Emlak Konut GYO güvencesiyle sektöre kazandırılacak projenin ismi Düşler Vadisi Riva olarak belirlendi.

Ön taleplerin alınmaya başladığı proje İstanbul Anadolu Yakası Beykoz Riva’da yaşama kazandırılıyor. Toplam 500 adet lüks konuta yer verilen proje 869 bin 362 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Emlak Konut GYO güvencesi ve Yılmaz İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının yeşil ve maviyi buluşturan ilçesi Beykoz Riva’da yükseliyor. Teslimlerin Aralık 2024 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Düşler Vadisi Riva projesinde çok özel imkanlarla ön talepler alınmaya devam ediyor.

869 bin 362 metrekare alan üzerinde yükselen projede ön talep süreci başladı. Ön talep döneminde başvuruda bulunanlara bu döneme özel sınırlı sayıdaki villada çok özel ödeme imkanları ve indirimli fiyatlar sunulacak.

TESLİMLER 2024'TE'

Düşler Vadisi Riva İstanbul projesinde henüz fiyat listesi, ödeme planları ve daire büyüklükleri ile daire planları henüz belli olmadı. Projeye ilişkin tüm detayların yakın zamanda açıklanması bekleniyor. Projeye ilişkin tüm süreçleri Konut Haber’inden takip edebilirsiniz.
Doğanın kalbinde yükselen villalarda teslimlerinin Aralık 2024 tarihinde yapılması planlanıyor. Düşler Vadisi Riva İstanbul konut projesinde çok geniş sosyal olanaklara ve doğa ile iç içe bir yaşam vaat ediliyor.

DÜŞLER VADİSİ RİVA İSTANBUL SOSYAL OLANAKLARI

Düşler Vadisi Riva konut projesinde yer alan sosyal olanaklar arasında ise; açık otopark, kapalı otopark, spor salonu, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, güvenlik, fitness salonu, yüzme havuzu, yeşil alanlar, açık yüzme havuzu ve gölet yer alıyor.