EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Düşler Vadisi Riva resmen satışa sunuldu

Galatasaray’ın Riva arazisi üzerinde İstanbul Beykoz’da yükselen Düşler Vadisi Riva resmen satışa sunuldu. Projedeki villaların fiyatları 1 milyon 69 bin TL’den başlıyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Yılmaz İnşaat tarafından Galatasaray’ın Riva arazisinde hayata geçirilen Düşler Vadisi Riva projesi, bugün yapılan lansmanla birlikte resmen satışa sunuldu. Lansman toplantısı Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Keleş, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz ve Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim'in katılımıyla Düşler Vadisi Riva’nın satış ofisinde gerçekleştirildi.

VİLLA FİYATLARI 1 MİLYON 69 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

69 bin 362 metrekarelik arsa üzerinde yükselen Düşler Vadisi Riva projesi, 2.8 milyar TL’lik yatırımla yaşama kazandırılıyor. Proje, bölgenin doğal yapısı muhafaza edilerek geliştirildi. Düşler Vadisi Riva’da yer alan villaların fiyatları 1 milyon 69 bin TL’den başlıyor.

HAKAN YILMAZ: ÖRNEK BİR PROJE

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz, Düşler Vadisi Riva’nın bölgeye örnek teşkil edecek bir proje olduğunu ifade etti. Projeyi yatay düzlemde tasarladıklarını belirten Hakan Yılmaz; “1 adet ilköğretim ve ortaöğretim okulu olacak. Camii inşaatı da var. Düşler Vadisi ile doğa yaşamının getirdiği birçok unsuru entegre edeceğiz. Bin 157 dönümde arazi üzerinde yükselen projede fiyatları makul seviyede tuttuk” diye konuştu.

ERTAN KELEŞ: 207 BİN METREKARE ORMAN ALANI OLACAK

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Keleş, projenin 1 milyon 157 bin metrekarelik bir alan üzerinde gerçekleşeceğini belirtti. Alanın 207 bin metrekarelik kısmının orman alanı olacağını söyleyen Ertan Keleş; “Doğal yaşamı ve mimariyi öne çıkaran bir çalışma gerçekleştirdik. Ortaya güzel bir proje çıktı. Emlak Konut olarak biz projeyi çok beğendik” dedi.

152 METREKARE İLE 396 METREKARE ARASINDA DEĞİŞEN VİLLA SEÇENEĞİ

Düşler Vadisi Riva’nın ilk etabında 509 villa yer alıyor. Villaların büyüklükleri ise 152 metrekare ile 396 metrekare arasında değişiyor.

Düşler Vadisi Riva’da geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip villaların yanı sıra doğayla iç içe bir yaşam konsepti oluşturuluyor. Projedeki villalar, natamam şekilde hayata geçiriliyor. Yatırımcının tercihine göre istenilen dekorasyon paketi ile villalar yeni sahiplerine hazır olarak teslim edilecek.

Düşler Vadisi Riva’nın ilk etabında ilk edilecek olan villaların 36 ayda tamamlanması planlanıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Düşler Vadisi Riva, her geçen gün hızla gelişen Kuzey Marmara Otoyolu aksının Anadolu Yakası’nda örnek niteliğinde bir yapılaşma olarak hayata geçiriliyor. Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Düşler Vadisi Riva; İstanbul yeni havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, otoban ve çevreyollarıyla kolay ulaşım imkanına sahip bir lokasyonda inşa ediliyor.