EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Duru Beytepe’de yüzde 5 peşinatla eviniz hazır!

Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Beytepe lokasyonunda yükselen Duru Beytepe projesinden sadece yüzde 5 peşinatla konut satın alma fırsatı!

Tona Yapı ve Safe İnşaat iş birliğinde Ankara’da sektöre kazandırılan Duru Beytepe projesinde sadece yüzde 5 peşinatla yani 25 bin TL ödeyerek konut sahibi olma imkanı sağlanıyor.

Cazip fiyatlar ve çok özel imkanlarla konut satın alma imkanı sunulan Duru Beytepe projesi doğa ile iç içe ve yeşilin merkezindeki konumu ile dikkat çekiyor. Şehir merkezinden kopmadan doğanın kalbinde bir yaşam sürmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan projede inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Henüz proje başlayalı bir yıl dolmamasına rağmen Duru Beytepe projesindeki inşaat çalışmalarında çok önemli bir mesafe kaydedildi.
Yüzde 5 peşinat ödemesi ile konut sahibi olma imkânı sunulan Duru Beytepe Evleri konut projesinde konut teslimlerinin ise Nisan 2020 tarihinde başlaması bekleniyor.

Duru Beytepe projesi hakkında önemli açıklamalarda bulunan Tona Yapı ve Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Beytepe mevkiinde inşasını gerçekleştirdikleri Duru Beytepe’de geri sayımın start aldığını söyledi.

47 bin 276 metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılan Duru Beytepe projesinde cazip fiyatlar ve çok özel kampanyalar sunuluyor. Yüzde 5 peşinat ile daire sahibi olma olanağı tanınan projede sadece 25 bin TL ödeyerek konutunuz hazır!

Erdal, “Bizim Mahallenin Çocukları” sloganı ile yola çıktıklarını ve Duru Beytepe projesinin alternatifi olmayan, konforlu ve doğanın duru güzelliğinde bir yaşamın kapılarını araladığını ifade ederek projede sona doğru geri sayımın da başladığını söyledi.

Yaklaşık bir yıl önce inşaat çalışmalarına start verilen Duru Beytepe’de kazı, su yalıtımı ve çevre dolguları gibi çalışmalar bitirildi. Projede betonarme yüzde 85 oranında, ince imalat ise yüzde 10 seviyesinde bitirildi.