EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DURU Beytepe’de 0.98 faizle 10 yıl taksit fırsatı

DURU Beytepe’de 0.98 faizle 10 yıl taksit fırsatı başladı. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçeneklerinin yer aldığı DURU Beytepe’de teslimlerin Nisan 2020’de yapılması planlanıyor.

Tona Yapı ve Safe İnşaat; Ankara’da hayata geçirilen DURU Beytepe projesi ile “Türkiye için Kazanç Vakti” kampanyasına katıldı. Kampanya kapsamında satış fiyatında yüzde 10 indirim yapılan DURU Beytepe’de yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedel için ise banka ve kefil aranmaksızın 10 yıl için yüzde 0.98 faiz imkanı sunuluyor.

484 BAĞIMSIZ BÖLÜMDEN MEYDANA GELİYOR

Ankara Çankaya’da yaşama kazandırılan DURU Beytepe konut projesi, 47 bin 276 metrekare üzerinde yükseliyor. 484 bağımsız bölümden meydana gelen DURU Beytepe’de 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri yer alıyor. DURU Beytepe’deki konutların yeni sahiplerine teslim tarihi ise Nisan 2020 olarak planlandı.

ANKARA’NIN EN YEŞİL PROJESİ SLOGANIYLA YÜKSELİYOR

DURU Beytepe, Ankara’nın en yeşil projesi sloganıyla hayata geçiriliyor. DURU Beytepe’de yer alacak olan konut sakinlerine yüzme havuzu, masa tenisi salonu, fitness salonu, SPA merkezi ve açık hava spor alanları, basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu, bisiklet ve yürüyüş parkuru gibi birçok yaşam ve aktivite alanı sunuluyor.

DURU Beytepe’de çocuklar için de zengin oyun alanları yer alıyor. Bunların arasında ağaç ev, çocuk oyun alanları, güneş meydanı, satranç meydanı, çocuk plajı, evcil hayvan bahçesi, kuş evleri, meyve bahçeleri, su parkuru, adrenalin ve denge parkuru bulunuyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR

DURU Beytepe, yükseldiği konumu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Gordion Alışveriş Merkezi ile Panora Alışveriş Merkezi’ne eşit mesafede yer alan DURU Beytepe; ODTÜ, TED Koleji, Ufuk Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, LÖSEV Hastanesi ve Bilkent Şehir Hastanesi ile çevreleniyor.