EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Duru Beytepe yabancı yatırımcının da ilk tercihi

Birçok farklı alandaki olanağı sakinleri ile buluşturan Duru Beytepe projesi yerli yatırımcının olduğu kadar yabancı yatırımcının da ilgisi çekiyor.

Başkentin son zamanlarda en hızlı gelişen ve en çok tercih edilen ilçelerinden bir tanesi olan Duru Beytepe projesi yerli yatırımcıdan sonra yabancı yatırımcının da gözdesi haline geldi. Tona Yapı Safe İnşaat ortaklığında Ankara’ya kazandırılan Duru Beytepe yabancı yatırımcı açısından gözde proje haline geldi.

Tona Yapı Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal hayata geçirdikleri Duru Beytepe projesinin yerli yatırımcı kadar yabancı yatırımcının da yakın markajında olduğunu ifade ederek, “Özellikle yurt dışından gelerek satış ofisimizi ziyaret eden ve Duru Beytepe ile yakından ilgilenen birçok kişi oluyor. Geride bıraktığımız yılı bu etkenler dâhilinde değerlendirdiğimizde çok başarılı bir satış grafiği yakaladığımızı söylemek yanlış olmaz. Bu ilgi üzerinden değerlendirme yaptığımızda 2018 yılının da başarılı geçeceğini düşünüyoruz. Yaşanan olumsuzluklara rağmen 2017 yılını başarılı bir satış grafiği ile geride bıraktık. 2018 yılından umutluyuz” şeklinde konuştu.

Projede bulunan birçok farklı alandaki sosyal olanağın projenin çekiciliğini arttırdığını ifade eden Erdal açıklamasının şöyle devam ettirdi: “Açık ve kapalı spor alanları seçenekleri ile konut sahiplerinin karşısına çıkan Duru Beytepe, basketboldan futbola, tenisten bisiklet parkuruna kadar birçok olanağı konut sahipleri ile buluşturuyor.

Projemiz; yüzme havuzu, masa tenisi salonu, fitness center, spa merkezi ve açık hava spor alanları kalabalıktan uzakta kendisine zaman ayırmak isteyenleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Çocuk Oyun Alanları, Ağaç Ev, Güneş Meydanı, Satranç Meydanı, Çocuk Plajı, Evcil Hayvan Bahçesi ve Kuş Evleri, Meyve Bahçeleri, Su Parkuru, Adrenalin ve Denge Parkuru ile çocuklarımıza doğal oyun alanları sunuyoruz. Siesta Köşesiyle ise; hem çocuklara hem de ailelere doğanın içinde dinlenebilecekleri alanlar oluşturuyoruz.”