EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dünyanın en iyisi Changi Havalimanı

Singapur Changi Havalimanı dünyanın en iyi havalimanı seçildi. Changi, son 17 yılda 9’uncu kez birinciliğe layık görüldü.

Singapur’daki Changi Havalimanı altıncı kez dünyanın en iyi havalimanı unvanına layık görüldü.

500’den fazla havalimanını sıralamaya alan Skytrax, 13.7 milyon kişi ile araştırmayı gerçekleştirdi. Araştırma sonucunu açıklayan Skytrax, Singapur’da bulunan Changi Havalimanı’nın bu yıl altıncı kez üst üste en iyi havalimanı seçildiğini duyurdu.

SON 17 YILDA 9 BİRİNCİLİK ALDI

Skytrax CEO’su Edward Plaisted söz konusu araştırmanın ardından açıklamada bulundu. Plaisted, Changi Havalimanı’nın 6’ncı defa birinciliği almasının büyük bir başarı olduğunu ifade etti. Plaisted, “6’ncı kere üst üste birincilik ödülünü almak, Changi'nin uluslararası yolcular arasındaki popülaritesini gösteriyor” dedi.

Söz konusu Changi Havalimanı, son 17 yılda toplam 9 kere birincilik ödülüne layık görüldü.

DÜNYANIN EN İYİ HAVALİMANLARI

Seul’deki Incheon Havalimanı en iyi havalimanları listesinde 2’nci oldu. Tokyo'daki Haneda Havalimanı 3’üncü sırayı alırken onu Doha’daki Hamad Havalimanı izledi.

Münih Havalimanı sıralamada beşinci sırada yer aldı.

Centrair Nagoya Havalimanı, Londra Heathrow Havalimanı, Zurih Havalimanı ve Frankfurt Airport ilk sıralamaya giren diğer havalimanları oldu.

Singapur Changi Havalimanı’nda 80 uluslararası havayolları şirketi tarafından dünyanın 200'den fazla noktasına uçuş sağlanıyor.