EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dumankaya'da Ramazan'a özel kampanya

Dumankaya İnşaat'ın İstanbul'un yatırım değeri yüksek lokasyonlarında hayata geçirdiği 3 projesinde Ramazan ayına özel bir kampanya başlad.

Dumankaya İnşaat, Ramazan ayına özel başlattığı yeni kampanyasıyla yatırımcıları Ritim İstanbul, Dumanya Horizon ve Dumankaya Mozaik projelerinden ev sahibi olmaya davet ediyor. "Ramazan Bereketi İşte Yılın Fırsatı‎" ismi verilen kampanyadan yararlanmak isteyenler 72 ay sıfır faiz ya da peşin ödemelerde yüzde 12+5 indirim fırsatıyla konut satın alabiliyor. Vadeli alımlarda 72 ay sıfır faiz kampanyasından faydalanmak isteyenler yüzde 25 peşinat ödedikten sonra yüzde 25'lik kısmı ara ödemeyle, kalan yüzde 50'lik kısmı ise eşit taksitlerle vade farksız ödeyebiliyor.

Hemen teslim satışları devam eden Dumankaya Horizon ve Ritim İstanbul projelerinde son dairelerin satışları sürüyor. Dumankaya Horizon projesinde 2+1 daire fiyatları 782 bin TL'den, Ritim İstanbul'da 3+1 daire fiyatları 733 bin TL'den, yaşamın Nisan 2017'de başlayacağı Dumankaya Mozaik projesinde ise 3+1 daire fiyatları 548 bin TL'den başlıyor.