Sinpaş Gökorman
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Gökorman İstanbul Anadolu / Ümraniye 359.000 TL - 1.665.000 TL Proje Detayı
Meydan Ardıçlı
2 Yıl Sonra Teslim
Meydan Ardıçlı İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Propa Vista
1 Yıl Sonra Teslim
Propa Vista İstanbul Anadolu / Kartal 380.000 TL - 649.000 TL Proje Detayı
Vadi Koru
1 Yıl Sonra Teslim
Vadi Koru İstanbul Avrupa / Sarıyer 590.000 TL - 1.900.000 TL Proje Detayı

Dreamtowers Adana herkesi ev sahibi yapacak

Halil Avcı İnşaat tarafından Adana'da yükselen Dreamtowers Adana projesinde 39 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor.

"Dream" markalı projeleriyle Adana'ya çağdaş ve konforlu yaşam alanları kazandıran Halil Avcı İnşaat'ın en yeni projesi Dreamtowers Adana, Turgut Özal, Kenan Evren ve Uğur Mumcu Bulvarı'nın kesişme noktasında yükseliyor. Toplamda 56 dairenin ve ticari ünitelerin bulunduğu proje 15 katlı tek bloktan meydana geliyor. Adnan Menderes Baraj Gölü'nün hemen yanında yükselen projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, fitness, sauna, sinema salonu, yürüyüş ve bisiklet pakurları ile peyzaj ve kamelyalar bulunuyor.

Üç bulvarın kesişim noktasında

Herkese uygun ödeme seçeneklerinin sunulduğu Dreamtowers projesinden 39 bin TL'ye daire alınabildiğini aktaran Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, Dreamtowers Adana projesinin öne çıkan en önemli özelliğinin bulunduğu lokasyon olduğunu söyledi. Avcı, "Kenan Evren, ticari özellikleriyle öne çıkan bir bulvar. Uğur Mumcu da kafeleri, restoranları ile öne çıkıyor. Turgut Özal ise hem ticari hem eğlence, her yönden öne çıkan bir bulvar. Bu bulvarların üçünün tam ortasında eşsiz bir lokasyon. Yeni projemizde yerini alanlar, hayatın merkezinde sevdiklerine daha fazla zaman ayırabilecek" dedi.