Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Dream Residence'ta teslimler başlıyor

Halil Avcı İnşaat'ın İstanbul'un en değerli yaşam alanlarından Kadıköy'de hayata geçirdiği Dream Residence teslime hazırlanıyor. Projede satışlar devam ediyor.

Adana'da hayata geçirdiği projelerle yüzlerce aileyi ev sahibi yapan Halil Avcı İnşaat, İstanbul'da hayata geçirdiği ilk projesi Dream Residence'ta teslimlere başlıyor. Kadıköy Suadiye'de bin 500 metrekarelik arazi üzerinde iki bloktan meydana gelen Dream Residence projesinde toplam 51 rezidansa yer veriliyor.

Tüm dairelerin 3+1 tipinde tasarlandığı Dream Residence projesinde dairelerin büyüklükleri 95 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiyor. Bağdat Caddesi'nde yürüme mesafesinde yükselen projede daire fiyatları 1 milyon 190 bin TL ile 1 milyon 390 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirilen proje hakkında bilgi veren Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Murat Avcı, "Projemiz tamamlandığında, o bölgenin en yüksek katlı binalarından birisi olacak. Çünkü biz ruhsat aldıktan sonra o bölgeye 15 kat limiti geldi. Minibüs Caddesi’nin Kadıköy’e gidiş güzergahında. Caddenin yukarı doğru yükseliyor. Yani bizim karşımıza yapılacak bina hem yolun diğer tarafında olacak hem de 15 katlı yapılacak. Bu nedenle bizim 13. kattan itibaren deniz manzaramız hiçbir zaman kapanmayacak" dedi.