EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Döveç Group yeni projeleriyle heyecan yaratıyor

Kuzey Kıbrıs'ta inşaat sektörüne yön veren şirketlerden Döveç Group; Four Seasons Life, Courtyard Long Beach ve Terrace Park projelerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Courtyard Long Beach

Mükemmel coğrafi konumu ile Kuzey Kıbrıs’ın en güzel plajlarından biri olan Long Beach’e yürüme mesafesinde ve aynı zamanda hastane, AVM ve Doğu Akdeniz Üniversitesi’ne 10 dk mesafededir. 5 yıldızlı otel konseptini kendi içerisinde barındıran Courtyard Long Beach ev sahiplerine her gün evinde tatil imkanını sunuyor. 11 blokta, 8 dükkanın yanı sıra studio, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatifleriyle sunulan toplam 420 dairenin yer aldığı Courtyard projemiz, bölgedeki otellerin azlığı sebebi ile yatırımcısına günlük kiralamalı yüksek kira getirisi de sunmakta.

Projenin öne çıkar özellikleri; açık & kapalı yüzme havuzu - çocuk yüzme havuzu ve aqua park restaurant & kafe - fitness center - sauna - jakuzi - güzellik merkezi aktivite merkezi (bilardo, oyun makineleri) - satranç alanı çocuk oyun parkı - çocuk kreşi ve mini club - yürüyüş, koşu ve bisiklet yolu - engelli yolları ve park yeri - zeytin, limon, palmiye ağaçları - çim alanlar market - hediyelik eşya mağazası - çamaşırhane - rent a car resepsiyon, kat hizmetleri ve bakım onarım - otopark - güneş enerjili çevre lambaları.

İskele Long Beach bölgesinin en büyük projesi olarak öne çıkan ve eşsiz konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyan Courtyard Long Beach Adanın kalbinde Sadece 420 aileye özel yaşam alanı sunmaktadır.

Four Seasons Life

Kuzey Kıbrıs İskele bölgesinde İskele Koyu’nda denize sıfır 102 bin metrekare arazide 65 bin metrekare peyzaj alanı üzerine kurulu Four Seasons Life evleri, bulunduğu doğal coğrafya ile sınır gözetmeksizin bütünleşen ve İskele’yi en yalın haliyle hissetmenize imkân tanıyan bir proje. Four Season Life’ta açık havuzdan çocuk havuz ve oyun alanlarına, saunadan fitness salonuna, otoparktan güvenliğe kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Projemizde konut sayısı 420. Aktivite alanları ise; çocuk oyun alanı, spa, bisiklet yolu, spor salonu, su sporları, ana restoran, havuz barı, kumsalda bar, aqua park, yürüyüş yolu şeklinde sıralanabilir.

Terrace Park

Gazimağusa'nın merkezindeki coğrafi konum avantajı sayesinde Doğu Akdeniz Üniversitesi, hastane, alışveriş merkezleri, restaurant ve kafelere olan yürüme mesafesindeki yakınlığı ile alıcısına kısa sürede kar getiren bir yatırım dönüşüyor. Yatırımcılarına yüksek getiri sağlayan Terrace Park projesinde birbirinden farklı stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dublex loft daire alternatifleriyle sunulan toplam 102 adet rezidans yer alıyor.

2019'da mevcut projeleri Terrace Park'ı söz verildiği tarihten erken bir zamanda müşterilerine teslim edecek olan şirket bununla birlikte Courtyart Long Beach ve Four Seasons life projelerinde 1. etap satışlarını tamamlamayı hedefliyor. Ayrıca son yıllarda şirket olarak yakaladığı yüksek ivmeli büyüme eğilimini devam ettirip yüzde 20 büyüme ile 2019'u tamamlamayı öngörüyor.