EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Double Diamond Residence satışa sunuldu

Katal İnşaat güvencesiyle İzmir’in Karşıyaka lokasyonunda hayata geçirilen Double Diamond Residence projesi satışa sunuldu.

30 bin metrekare kapalı alana sahip Double Diamond Residence projesi, Katal İnşaat güvencesiyle Karşıyaka’nın Yeni Girne lokasyonunda yükseliyor.

60 milyon TL karşılığında inşa edilen Double Diamond Residence projesi ‘Çok Konuşulan Nokta’ sloganıyla tanıtıldı.

2 blok şeklinde dizayn edilen Double Diamond Residence projesinde toplam 156 daire bulunuyor. Proje kapsamındaki ilk 39 dare satışa çıktı.

Mayıs 2019’da teslim edilecek

Double Diamond Residence’ta 2+1'ler net 85 metrekare, brüt 116 metrekare, 3+1'lerde 1. tip net 152, brüt 183 metrekare, 2. tip ise net 136, brüt 167 metrekare olarak dizayn edildi. Konutlar davlumbaz, ocak, fırın, bulaşık makinesi ve davlumbaz ile birlikte teslim edilecek.

Double Diamond Residence projesinde kapalı yüzme havuzu, açık-kapalı otopark, görüntülü intercom sistemi, kreş gibi sosyal olanaklar bir arada yer alıyor. Cam giydirme cephesi ve kapalı terasları sayesinde proje tamamlandığında elmas gibi parlayacak. Double Diamond Residence projesinin Mayıs 2019’da teslim edilmesi bekleniyor.