EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DOSTUM Projesi, turizm sektörüne değer katacak!

Güçlü sanayisiyle gün geçtikçe ekonomiye daha çok katkı sağlayan Bursa, bu kez de DOSTUM projesi ile turizme değer katmaya hazırlanıyor.

İnegöl Belediyesi tarafından doğa sporlarının odak noktası olmak için çalışmalarını sürdüren Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), turizm sektörünü canlandırmak için harekete geçti.

Toplam 80 bin metrekare alan üzerinde faaliyet gösteren DOSTUM (Doğa Sporları ve Turizm Merkezi) projesi, doğa sporlarıyla ilgilenmek isteyen herkese “ücretsiz” olarak hizmet veriyor. Bunun yanı sıra kültürel zenginlikleri tanıtmaya hem de İnegöl’ü cazibe merkezi haline getirmenin planları yapılıyor.

Çeşitli sosyal aktivite imkanı sunuluyor.

Hem yerli hem de yabancı turistler için oluşturan alanda fotosafari, trekking, kano (deniz bisikleti), kampçılık, balık tutma, atv safari, motocross ve off-road, bisiklet, okçuluk, yamaç paraşütü ve hafif hava araçları uçuşları yapılıyor.

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş yaptığı açıklamada, doğası ve doğa turizmine elverişli alanlarıyla Türkiye ve dünyanın dikkatini üzerine çekmeye hazırlanan İnegöl’ün, önümüzdeki süreçte turizm pastasından payını fazlasıyla alacağını vurguladı.