Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Dora City Eskişehir'de fiyatlar 375 bin TL'den başlıyor

Atabir İnşaat imzasıyla Eskişehir Odunpazarı'nda konumlandırılan Dora City Eskişehir projesinden yüzde 30 peşinatla banka kredisi kullanarak konut sahibi olmak mümkün.

Eskişehir'in en değerli yaşam alanlarından Odunpazarı'nda 10 bin 870 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Dora City Eskişehir projesinde toplam 64 konuta yer veriliyor. Satışların tüm hızıyla devam ettiği proje 8 bloktan meydana geliyor. Her katta 2 dairenin yer aldığı Dora City Eskişehir'de dairelerin tamamı 3+1 tipinde ve 184 metrekare büyüklükte tasarlandı.

Temmuz 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Dora City Eskişehir'de daire fiyatları 375 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Yüzde 30 peşinatla konut kredisi kullanılarak konut sahibi olunabilen Dora City Eskişehir projesi tamamlandığında dairelerin minimum bin TL'den kiracı bulması bekleniyor.

Her daireye bir araçlık otopark yerinin ayrıldığı Dora City Eskişehir'in sosyal donatı alanları arasında basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, tenis kortu ve dinlenme alanları yer alıyor.