EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dora City Eskişehir'de fiyatlar 375 bin TL'den başlıyor

Atabir İnşaat imzasıyla Eskişehir Odunpazarı'nda konumlandırılan Dora City Eskişehir projesinden yüzde 30 peşinatla banka kredisi kullanarak konut sahibi olmak mümkün.

Eskişehir'in en değerli yaşam alanlarından Odunpazarı'nda 10 bin 870 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Dora City Eskişehir projesinde toplam 64 konuta yer veriliyor. Satışların tüm hızıyla devam ettiği proje 8 bloktan meydana geliyor. Her katta 2 dairenin yer aldığı Dora City Eskişehir'de dairelerin tamamı 3+1 tipinde ve 184 metrekare büyüklükte tasarlandı.

Temmuz 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Dora City Eskişehir'de daire fiyatları 375 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Yüzde 30 peşinatla konut kredisi kullanılarak konut sahibi olunabilen Dora City Eskişehir projesi tamamlandığında dairelerin minimum bin TL'den kiracı bulması bekleniyor.

Her daireye bir araçlık otopark yerinin ayrıldığı Dora City Eskişehir'in sosyal donatı alanları arasında basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, tenis kortu ve dinlenme alanları yer alıyor.