EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

“Dolarını bozdur, yüzde 25 indirim kazan” kampanyası

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘dolarınızı bozdurun’ çağrısına ilk destek verenlerden biri de Karadenizli İş Adamı Ergin Kılıç oldu.

Amerika’nın Türkiye’ye uyguladığı yaptırımlar ve iki ülke arasındaki siyasi gerginliğin tırmanmasıyla birlikte dolar ve euro yükselmeye Türk Lirası ise değer kaybetmeye başladı. Dış güçler tarafından müdahale eden TL’nin itibar kazanması ve sürecin krizsiz aşılabilmesi için birçok yönteme ve ekonomi planlamasına başvuruluyor.

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde ‘dolarınızı bozdurun’ çağrısında bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından başlatılan döviz bozdurma seferberliğine ilk destek verenlerden biri de Karadenizli İş Adamlarından Ergin Kılıç oldu. Kılıç dolar bozdurmaya teşvik eden yepyeni bir kampanyanın startını verdiğini açıkladı.

Ergin Kılıç elindeki dolarları bozdurup dekontlarını getiren müşterilerine yüzde 25 indirim uygulamayı vaat ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından başlatılan dolar bozdurma seferberliğine bir destek de İş Adamı Ergin Kılıç’tan geldi. Kılıç dolarını bozdurup dekontunu getiren müşterilere yüzde 25 oranında indirim yapıyor.

Karadeniz’in ünlü İş Adamlarından Ergin Kılıç, "Çanakkale, Biga, Balıkesir, Gönen'de "Dolarını bozdurup makbuzunu bize getirenlere tarla, arsa, konut alımlarında yüzde 25 indirim uygulamaya başladık" dedi.

Başlatılan kampanya ile daha çok kişi dolarını bozdurmaya teşvik edilecek. Döviz bozdurmak için vatandaşları teşvik eden kampanya kapsamında dekontunu getirene arsa, tarla ve konut alımlarında yüzde 25 indirim uygulanıyor.

İş Adamı Kılıç, bin dolar ve daha üstünde döviz bozduran alıcıların makbuzları ile birlikte kendilerine geldiklerinde Çanakkale, Biga, Balıkesir, Gönen'de bozdurdukları limite göre yüzde 25 ile yüzde 30 arasında indirim uygulayacaklarını açıkladı.