EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DKY Sahil'de satışlar başlıyor

DKY İnşaat tarafından Anadolu yakasının en hızlı gelişen lokasyonlarından Kartal'da konumlandırılacak olan DKY Sahil projesinde satışlar başlıyor.

DKY İnşaat'ın kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Kartal'da hayata geçireceği DKY Sahil için ön talep toplama çalışmaları geçtiğimiz yılın ikinci çeyreğinde başladı. Aynı dönemde inşaatına da başlanan proje, Atalar Mahallesi'nde yer alan Atalar Sahil sitesinin bulunduğu arazi üzerinde yükselecek.

Toplamda 140 konutun yer alacağı DKY Sahil projesinin detayları 8 Mart Çarşamba günü düzenlenecek basın toplantısı ile açıklanacak. 5 bin metrekarelik arsa alanında 5 bloktan meydana gelecek DKY Sahil'de satışlar basın toplantısının ardından başlayacak.

Tüm dairelerin Adalar manzarası görecek şekilde tasarlandığını vurgulayan Ali Dumankaya, proje hakkında şöyle konuştu:

"DKY Sahil projemiz konfor anlamında ilave yenilikler de getiriyor. Sektöre kattığımız 1,5 salon konseptimiz bu projemizde de yer alacak. Açılır kapanabilir balkonlarımızla müşterilerimize balkon keyfini deniz manzarasıyla yaşatacağız. Büyüklüğüne bakılmaksızın her daire için en az iki araçlık kapalı otopark ve bunun yanı sıra, depo olarak kullanılacak alanlar da tasarladık. Projede açılır kapanır çatılı yüzme havuzu, fitness ve kafeterya alanları olacak. Projede 128 ile 328 metrekare arasında değişen 22 adet 2+1,5, 110 adet 3+1,5, 8 adet 4+1,5 daire bulunacak."