EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DKY On’da şehrin merkezindeki yaşam alanları 120 ay yüzde 0,98 faizle!

DKY İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane’de yaşama kazandırılan DKY On Kağıthane projesinde çok özel imkanlarla konut satın alma fırsatı sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden DKY İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en işlek lokasyonlarından Kağıthane’de konumlandırılan DKY On Kağıthane projesinden daire satın almak isteyen tüketicilere çok özel imkanlar sunuluyor.

Türkiye İçin Kazanç Vakti ismiyle hayata kazandırılan ikinci konut kampanyasına dahil edilen DKY On Kağıthane projesinden daire satın almak isteyenlere yüzde 10 indirim, yüzde 10 peşin ve bankasız, kefilsiz 120 ay yüzde 0,98 faizle konut sahibi olma fırsatı tanınıyor. Çok özel imkanlar ile konut satın alınabilen DKY On Kağıthane dışında yine DKY İnşaat projesi olan Lokum Evler ve DKY Sahil projelerinden de aynı avantajlarla konut satın alınabiliyor.

İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Kağıthane ilçesinde sektöre kazandırılan DKY İnşaat imzalı DKY On Kağıthane konut projesinde 1+1,5 ve 2+1,5 tipinde dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor.
Toplam 205 konuta yer verilen DKY On Kağıthane projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 57 metrekareden başlangıç gösterip 86 metrekareye kadar yükseliyor.

38 bin metrekare alan üzerinde DKY İnşaat imzasıyla yaşama kazandırılan projede 4 bin 750 metrekare home ofis ve bin 450 metrekare ticari alan bulunuyor.

200 milyon TL yatırım değeriyle İstanbul’un en merkezi konumlarından birinde yaşama geçirilen DKY On Kağıthane projesinden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle sektöre kazandırılan Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyası kapsamında 31 Ekim 2018 tarihine kadar yüzde 10 indirime ek yüzde 10 peşinat ve bankasız 120 aya kadar yüzde 0,98 sabit faiz imkanıyla konut satın alma imkanı sunuluyor.