EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DKY Kartal'da yüzde 20 indirimden yararlanmak için son günler

DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen DKY Kartal projesinde Ramazan kampanyası kapsamında başlayan yüzde 20 oranında indirimden yararlanmak son gün 17 Temmuz.

DKY İnşaat'ın "Her şeyin bir tık fazlası" sloganıyla satışa çıkardığı DKY Kartal projesinde satışlar tüm hızıyla sürüyor. Projeden daire sahip olmak isteyenler için Ramazan ayında başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası ise devam ediyor. Projeden 17 Temmuz 2016'ya kadar daire satın almak isteyenler liste fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim ya da sıfır peşinat sıfır faiz avantajından yararlanabiliyorlar.

Toplamda 331 dairenin yer aldığı DKY Kartal projesi 21 bin 600 metrekarelik alan üzerinde yükselen 4 bloktan oluşuyor. Projede alanları 98 metrekare ile 217 metrekare arasında değişen 2,5+1, 3,5+1, 4+1,5, 5+1,5 ve 6+1,5 tipinde daireler yer alıyor. Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede daire fiyatları 476 bin 850 TL ile 1 milyon 301 bin TL arasında değişiyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda kazandıracak olan DKY Kartal'ı sosyal donatıları arasında açık ve kapalı otopark, açılır-kapanır yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, SPA ve yürüyüş parkuru bulunuyor. DKY Kartal projesi sunduğu geniş deniz ve Adalar manzarası ile yatırımcının dikkatini çekiyor.