EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DKY İnşaat’tan Ramazan’a özel yüzde 20 indirim fırsatı

DKY İnşaat, Ramazan’a özel tüm projelerinde geçerli olmak üzere yüzde 20 indirim fırsatı başlattı.

DKY İnşaat, İstanbul’un merkezi noktalarında hayata geçirilen projeleri için Ramazan’a özel kampanya başlattı. Yüzde 20 indirim avantajı sunan kampanya; DKY Sahil, DKY Kartal, DKY On Kağıthane, Lokum Evler, DKY Cadde Göztepe 05, DKY Businnes Kartal projelerinde Ramazan ayı boyunca geçerli olacak.

DKY İnşaat’ın tüm projelerinde hiç peşinatsız, 60 ay yüzde sıfır faiz ya da 120 ay yüzde 0,45 faiz seçeneği bulunuyor. Ayrıca peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

İstanbul Kartal sahilinde yükselen DKY Sahil projesi 5 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede yüzme havuzu, sauna, fitness, spor alanı, otopark gibi olanaklar bulunuyor. DKY Sahil projesi teslim tarihi Haziran 2019 olarak belirlendi.

İstanbul Kartal'a bağlı Soğanlık bölgesinde 4 blok halinde hayata geçirilen DKY Kartal projesinde toplam 331 daire, mağaza ve ofisler yer alıyor. Projede otopark, çiçek bahçeleri, fitness center, koşu parkurları, açık ve kapalı kullanımlı havuzları,bisiklet yolları, su kanalları, yemyeşil çimenler, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor. Projedeki daireler Haziran 2018’de teslim edilecek.

İstanbul Kağıthane’de konumlandırılan DKY On Kağıthane projesinde toplam 206 daire, ofis, dükkan ve otel alanlarına yer veriliyor. DKY On Kağıthane projesi Aralık 2018 tarihinde sahiplerine teslim edilecek.

İstanbul Tuzla’da yükselen Lokum Evler projesi 52 bin metrekare alanda hayata geçiriliyor. Projede fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark gibi olanaklar bir arada sunuluyor. Projenin ilk etabında teslimler bu ay içinde başlıyor.