EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DKY İnşaat’tan Lokum Evler ve DKY Sahil’de 8 Mart’a özel ‘yüzde 4’ indirim kampanyası

Sektörün öncü isimlerinden DKY İnşaat Lokum Evler Tuzla ve DKY Sahil Kartal projelerinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne yüzde 4 ek indirim sağlıyor.

Gayrimenkul sektörünün en köklü isimlerinden DKY inşaat tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir kampanya düzenlendi. Kampanya kapsamında DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının sakin ilçelerinden Tuzla’da hayata kazandırılan DKY Lokum Evler Tuzla konut projesinde ve DKY Sahil kartal projesinde ek yüzde 4 indirim uygulanacak.

Mart ayının sonuna kadar sürecek olan kampanya Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak dizayn edildi. İstanbul Anadolu Yakası Tuzla ilçesinde konumlanan projesinde ve İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi ilçelerinden Kartal’da konumlanan DKY Sahil Kartal projesinde uygulanan indirime ek olarak yüzde 4 indirim de kampanya kapsamında uygulanacak. Kampanya mart ayının sonuna dek sürecek.

DKY İnşaat Lokum Evler Tuzla’da 2+1,5 daireler 429 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1,5 daireler 499 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 5 peşinat ödeyerek konut sahibi olunabilen projede konut teslimlerine kadar kira desteği avantajı da sunuluyor.

Lokum Evler Tuzla

7 blok şeklinde Tuzla’da yükselen projede 742 adet konut ve 8 adet de ticari alan bulunuyor. Projede her türlü ihtiyaca karşılık verebilecek özelliklerde dizayn edilmiş 1+1, 2+1, 2+1,5, 3+1 ve 3+1,5 konut seçeneklerinden oluşan 742 adet daireye yer verildi.

1+1, 2+1, 3+1 dairelerin satışı tamamlanan projede 2+1,5 ve 3+1,5 tipinde tasarlanmış dairelerin satışlarına devam ediliyor. Kampanya kapsamında satışta olan bu konut tiplerinde güncelde uygulanan indirime ek olarak yüzde 4 oranında bir de kampanya indirimi uygulanacak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak DKY İnşaat tarafından geliştirilen kampanya Lokum Evler Tuzla projesinde satışta olan dairelerde mart sonuna kadar geçerli olacak.

DKY Sahil Kartal

İstanbul Anadolu Yakasının cazibe merkezi Kartal’da konumlanan DKY Sahil Kartal’da ise 2+1,5 dairelerin fiyatları 795 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Teslimlerin 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi beklenen projede 2+1,5 daire tipinden 4+1,5 daire tipine kadar seçenekler bulunuyor.
10 ayrı tipte tasarlanmış 138 daireye yer verilen proje denize sıfır konumuyla ve eşsiz manzarasıyla göz dolduruyor. Projede Kadınlar Günü kampanyası kapsamında mevcut indirime ek olarak yüzde 4 oranında indirim uygulanacak.