EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DKY Cadde Göztepe 05'te 3+1 daireler 1 milyon 710 bin TL

İstanbul Anadolu Yakasının Göztepe lokasyonunda DKY İnşaat imzasıyla yükselen DKY Cadde Göztepe 05 projesinde teslimler hemen! Fiyatlar 1 milyon 710 bin TL'den başlıyor.

Gayrimenkul ve konut sektörünün lider isimlerinden DKY İnşaat kalitesiyle sektöre kazandırılan DKY Cadde Göztepe 05 projesinde tüketiciye 3+1 ve 5+1 planında daire seçenekleri sunuluyor. Daire büyüklüklerinin 100 metrekareden başlangıç gösterdiği FKY Cadde Göztepe 05 projesinde fiyatlar ise 1 milyon 710 bin TL'den start veriyor. Merkezi konumu, zengin sosyal olanakları ve prestijli yapısı ile dikkat çeken projeden konut kredisi kullanılarak daire sahibi olunabiliyor.

Bin metrekare alan üzerinde hayata kazandırılan projede butik konseptte inşa ediliyor. Toplam 30 adet daireye yer verilen projede 3+1 ve 5+1 planında daire seçenekleri yer alıyor. DKY İnşaat tarafından hayata kazandırılan DKY Cadde Göztepe 05 projesinde 3+1 daireler 1 milyon 710 bin TL’den başlıyor. Konut teslim tarihinin Haziran 2018 şeklinde belirlendiği proje tek blok şeklinde yükseliyor.

DKY İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en işlek lokasyonlarından Göztepe’de hayata geçirilen DKY Cadde Göztepe 05 projesinde toplam 30 adet konuta yer veriliyor. 3+1 ve 5+1 kat planında daire seçeneklerine yer verilen projede dairelerin büyüklükleri ise 100 metrekare şeklinde tasarlanıyor.

DKY CADDE GÖZTEPE 05 DAİRE PLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

Tek blok şeklinde merkezi konumda yükselen 3+1 ve 5+1 daire seçeneklerine yer verilen DKY Cadde Göztepe 05 fiyat listesi ise şöyle;

3+1 daireler 1.710.000 TL’den başlayan fiyatlarla,
5+1 daireler ise 2.830.000 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

DKY CADDE GÖZTEPE 05 ÖDEME PLANLARI

DKY Cadde Göztepe 05 projesinden konut satın almak isteyenler banka kredisi ile alımlarını gerçekleştirebiliyorlar. Hemen teslim konumundaki daireler zengin sosyal donatıları, prestijli ve merkezi konumu ile hem yatırım hem de oturum için çok özel fırsatlar sağlıyor.

DKY CADDE GÖZTEPE 05 SOSYAL OLANAKLARI

İstanbul Anadolu Yakası Göztepe’de butik konseptte tasarlanan DKY Cadde Göztepe 05 projesi Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Projenin sosyal olanakları arasında güvenlik, kapalı otopark, açık otopark, sosyal alanlar, peyzaj alanları ve yeşil alanlar yer alıyor.