EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DKY Ada'da fiyatlar belli oldu

DKY İnşaat tarafından Kartal'da yükselecek olan DKY Ada projesinde ön satışlara başlandı. Projede daire fiyatları 334 bin TL'den başlıyor.

Kartal'ın önemli yatırımcılarından DKY İnşaat'ın yeni projesi DKY Ada Kartal'da ön talep toplama süreci devam ediyor. Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan DKY Ada Kartal'da toplamda 750 daire bulunuyor. 19 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan projede 4 blok yer alıyor.

Büyüklükleri 80 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 3,5+1 dairelerin bulunduğu projede daire fiyatları lansman öncesine döneme özel olarak 334 bin TL'den başlıyor. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek projede lansmana özel cazip fiyat ve uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Buçuk konseptli daireleri ile bölgede fark yaratan DKY İnşaat'ın en yeni projesi DKY Ada Kartal'ın sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzları yer alıyor. Eğitim ve sağlık kurumlarının yanı sıra AVM ve iş merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çeken projede her dairenin Adalar ve deniz manzaraları olması dikkat çekiyor.