EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DKY Ada'da 395 bin TL'den başlayan fiyatlarla 120 aya kadar vade imkanı

Kamuoyuna tanıtılan Kartal'ın gözde projesi DKY Ada'da ekopratik ödem sistemi ile 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Projede fiyatlar 395 bin TL'den başlıyor.

DKY İnşaat tarafından İstanbul’un gözde lokasyonlarından Kartal’da hayata geçirilen DKY Ada’da fiyatlar 395 bin TL’den başlıyor. Projde sektöre yeni kazandırlan ödeme şekli ekopratik ile 120 aya kadar vade imkanı tanınıyor.

Son dönemin yükselen yıldızı Kartal’da DKY İnşaat güvencesiyle inşa edilen DKY Ada projesinde lansmana özel satışlar başladı. 29 eylül’de kamuoyuna tanıtılan projenin lansman satışları başladı. Projede fiyatlar 395 bin TL’den başlıyor.

Anadolu Yakası Kartal ilçesinde projelendirilen DKY Ada projesi 19 bin metrekarelik alan üzerinde 600 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirildi. Toplam 4 blok ve 792 konuttan kentsel dönüşüm projesinde lansmana özel fiyatlar 395 bin TL’den başlıyor.

Sağladığı sosyal imkanlar ile de dikkatleri üzerine çeken DKY Ada’da 4 ticari alan ve 1 kreş yer alıyor. 94-211 metrekare arasında değişen 2+1’den 4+1’e ve 2+1,5’tan 3+1,5 olmak üzere geniş bir kitleye hitap eden projede lansman satışları başladı.

Hem yatırımcının hem de ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çeken DKY Ada 29 Eylül Cuma günü kamuoyuna tanıtıldı.

DKY Ada'nın tanıtıldığı basın toplantısına ev sahipliği yapan DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya; “DKY ADA projemiz, adını sahip olduğu muhteşem adalar manzarası, adaların ruhunu yansıtan ve huzurunu hissettiren yaşam konseptinden alıyor. Yeni nesil buçuklu dairelerin yer aldığı ‘DKY ADA’ geniş ve kullanışlı daireleri, peyzajıyla farklılaşan yeşil alanları, zengin sosyal ve sportif olanakları, çocuklara özel aktivite alanlarıyla aileler için tasarladığımız özel bir proje.

792 konutun, 4 adet ticari alanın ve 1 kreşin yer aldığı DKY ADA projemiz, fitness ve SPA merkezi, spor alanları, yürüyüş parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu ve aktivite alanlarıyla yaşam kalitesini arttıracak ve Kartal’a değer katacak.” şeklinde devam eden Ali Dumankaya ön talep toplama sürecinde projeye 4 bin adet bilgi talebi geldiğini açıklayarak “DKY ADA, bölgeye katacağı değer ve şehrin merkezinde sunduğu premium yaşam standardı ile Kartal’ın ikonik projelerinden biri olacak.

Lansman öncesinde 4 bin adet talep topladığımız projemiz, Kadıköy-Tuzla E-5 hattı, Kadıköy - Kartal - Tavşantepe Metro Hattı ve Marmaray gibi toplu taşıma araçlarına rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyon olarak ön plana çıkıyor. ‘DKY ADA’ sosyal imkânları dışında,yakın çevresindeki üniversiteler, hastaneler ve alışveriş merkezlerinin yakınlığı ile burada yaşayacak sakinlerine İstanbul’un merkezinde yaşamanın ayrıcalığını hissettirecek.”şeklinde konuştu.

DKY İnşaat'tan yeni ödeme sistemi: Ekopratik

DKY İnşaat ile birlikte sektörde yeni bir ödeme şekli yer almaya başlayacak. Şirket bünyesinde kişiye özel olarak hazırlanan Ekopratik Ödeme Sistemiyle projeden yatırım yapanlar peşinatları, ara ödemeleri, vadelerini, taksitlerini kendileri belirliyorlar. Satış fiyatlarının 395 bin TL'den başladığı projede ekopratik sistemiyle birlikte 120 aya kadar vade imkânı bulunuyor.