Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

DKY Ada Kartal'da fiyatlar belli oldu

DKY İnşaat imzasıyla yerli ve yabancı yatırımcının gözde lokasyonlarından Kartal'da inşa edilecek olan DKY Ada Kartal'da fiyatlar 370 bin TL'den başlıyor.

Anadolu yakasının en hızlı değer kazanan bölgelerinden Kartal'da 19 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan DKY Ada Kartal projesi için çalışmalara başlandı. Lansman öncesi satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede resmi satışların Ekim ayında gerçekleştirilecek ola lansman sonrasında başlaması planlanıyor.

Toplam 740 dairenin yer alacağı projede; 2+1'den 3+1,5'e kadar değişen daire tiplerine yer veriliyor. Konut fiyatlarının 370 bin TL'den başlangıç gösterdiği DKY Ada Kartal'dan konut sahibi olmak isteyenlere lansman öncesi döneme özel avantajlı ödeme koşulları sunuluyor. Ocak 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan DKY Ada Kartal'da yıkım ve inşaat süreci başladı.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında inşa edilecek

Eğitim ve sağlık kurumlarının yanı sıra AVM ve iş merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çeken proje hakkında bilgi veren DKY Ada Kartal ile ilgili bilgi veren Ali Dumankaya, "Dönüşüm için 301 hak sahibi ile anlaştık. Akel Sitesi sakinleri DKY Ada projesinde yaşamlarına devam edecekler. Aile konseptli bir proje inşa edeceğiz. 1,5 salon konseptimiz bu projemizde de yer alacak. Açılır kapanabilir balkonlarımızla balkon keyfini deniz ve şehir manzarasıyla yaşatacağız. İçerisinde açık ve kapalı havuz, fitness alanları, kafelerden oluşan sosyal tesisler, geniş peyzaj alanları gibi ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sosyal olanaklar olacak. DKY Ada’da ayrıca süpermarket ve kapalı otopark da bulunacak. Kartal potansiyeli çok yüksek bir bölge, DKY Kartal ve DKY Sahil’den sonra 3. kentsel dönüşüm projemize başladık. Kartal Bölgesine yatırım yapmaya yepyeni projeler ile devam edeceğiz” dedi.