EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Diyarbakır'da Bakanlık tarafından inşa edilen konutlar satışa çıkıyor

Diyarbakır'da daha önceden 800 konut için 13 bin başvuru alınan bölgede üretilen konutlar kura ile satışa sunuluyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı projesi satışa çıkıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Diyarbakır’ın Yenişehir Üçkuyu bölgesinde hayata kazandırılan konut projeleri için kura çekimi yapılacak. Kura ile çekilişe katılacak vatandaşların TURYAP'ın Finansbank hesabına teminat ödemesi gerekiyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yaşama kazandırılan konut projeleri için kura çekilecek. Konutlara talip olan vatandaşların kuraya katılabilmek için başvuruda bulunması gerekiyor.

DAİRE FİYATLARI 176 BİN TL'DEN BAŞLIYOR

Diyarbakır’da Bakanlık tarafından inşa edilen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 planında tasarlanan daire seçenekleri yer alıyor. Projede daire fiyatları ise 176 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Diyarbakır Konutları Rüzgarkent, Diyarkent ve Pınarkent şeklinde üç bölümde toplam 637 daireden meydana geliyor. Fiyatların 176 bin TL’den başladığı projede 2+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor.

637 ADET BAKANLIK KONUTU İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 20 HAZİRAN 2018!

Kura ile satışa çıkacak 637 adet konut barındıran Diyarbakır Yenişehir Üçkuyu projesinde kuraya katılmak isteyen vatandaşların en geç 20 Haziran 2018 tarihinde mesai bitimine kadar başvuruları gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Konutlardan birine talip olarak kura çekilişine katılmak isteyen vatandaşların,

  • 2+1 zemin kat konutlar için bin TL,

  • 2+1 ara kat konutlar için 2 bin TL,

  • 3+1 konutlar için 3 bin TL,

  • 4+1 konutlar için 4 bin TL kura teminat bedeli Turyap’ın banka hesabına yatırılması gerekiyor.

Çekilişe katılmak için gerekli teminatlar bankanın şubelerinden veya internet bankacılığı üzerinden işlem ücreti olmadan Turyap’ın Finansbank hesabına teslim edilmeli!

Modern ve geleneksel mimari özelliklerinin bir arada kullanıldığı proje az katlı olarak inşa ediliyor. Bayram boyunca satış ofislerinin açık kalması hedeflenen projenin hayata kazandırıldığı bölgede daha önceden inşa edilen 800 adet konut için toplam 13 bin adet başvuru alınmıştır. Talebin yoğun bölgedeki projeden daire satın almak isteyen vatandaşlar Türkiye’nin her yerinden katılım gösterebiliyorlar.