EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Divan Residence at G Tower otel konforunda rezidans keyfi vadediyor

Mar Yapı'nın en yeni projesi Divan Residence at G Tower, İstanbul'un yatırım değeri hızla yükselen bölgelerinden Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçiriliyor.

Mar Yapı'nın geçtiğimiz ay satışa çıkardığı Divan Residence at G Tower projesi otel konforunda rezidans keyfinin yanı sıra karlı bir yatırım fırsatı da sunuyor. Toplamda 432 dairenin bulunduğu Divan Residence at G Tower projesi 380 adet 1+1, 26 adet 1+1,5, 26 adet 2+1 daireden oluşuyor. Metrekare fiyatlarının 5 bin 500 TL seviyesinden başladığı projede daire fiyatları 370 bin TL'den başlıyor.

İstanbul’un ana arterleri TEM ve E5 otoyolları ile Avrasya Tüneli’ne yakınlığıyla dikkat çeken proje; metro hattına sağladığı direkt bağlantı ile yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor. Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Divan Residence at G Tower projesinden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Bölgenin değeri her geçen gün artıyor

Lansman öncesi dönemde yüzde 20'sinin satışı tamamlanan proje hakkında bilgi veren Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, "Mar Yapı olarak Basın Ekspres Yolu’nun geleceğini ve yatırım değerini ilk gören ve yatırımlarını buraya yapan markayız. Sevinerek ve gurur duyarak söylüyorum ki bizim Divan’la bu bölgeye inanıp yarattığımız sinerji, bu bölgenin çehresini değiştirdi. Basın Ekspres Yolu yatırımlarımız iki havaalanına yakın, TEM ve E5’i birleştiren konumda yer alıyor. Bu bölgenin değeri; deniz otobüsüne yakınlığı ve metro bağlantısıyla her geçen gün artıyor" dedi.