EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dikilitaş Konakları'nda 2019 teslimli daireler 380 bin TL'den başlıyor

Lik Yapı’nın Bursa Mudanya’da sektöre kazandırdığı Dikilitaş Konakları projesinde 2019 teslimli dairelerin fiyatları 380 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı nitelikli konut projeleri ile dikkatleri üzerine çeken Lik Yapı’nın Bursa’nın gözde ilçesi Mudanya’da hayata kazandırdığı Dikilitaş Konakları projesinde yer alan dairelerin fiyatları 380 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Toplam 50 konuta yer verilen proje butik konseptte tasarlandı. Teslimlerin Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor. 6 blok şeklinde yükselen Dikilitaş Konutları projesinde 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daire seçeneklerine yer veriliyor.

Geniş ve yüksek standartlarda lüks yaşam alanları sunulan proje konumu, mimarisi, sosyal olanakları ve uygun fiyatları ile ayrıcalıklı ödeme koşulları sayesinde hem oturumcunun hem de konut yatırımcısının yoğun ilgisini görmeyi başarıyor.

Fiyatların 380 bin TL’den başladığı projede teslimler Aralık 2019’da! Lik Yapı’nın Dikilitaş Konakları’ndan konut satın almak isteyenlerin yüzde 40 oranında peşinat vermesi gerekiyor. Geri kalan konut bedeli ise 20 ay vade farksız taksitle ödenebiliyor.

4 bin 760 metrekare alan üzerinde yükselen Dikilitaş Konakları projesi Bursa Mudanya’da Lik Yapı güvencesiyle yükseliyor. Projede yer alan 2+1 tipindeki dairelerin büyüklükleri 104 metrekare ile 208 metrekare aralığında tasarlanırken; 3+1 dairelerin büyüklükleri ise 133 metrekare ile 265 metrekare büyüklüklerinde tasarlandı.

Dikilitaş Konakları fiyat listesi şöyle;

  • 2+1 daireler 380 bin TL’den başlıyor
  • 3+1 daireler ise 650 bin TL’den satışa sunuluyor.

Önümüzdeki yıl sonunda Dikilitaş Konakları’nın teslim edilmesi planlanıyor.

Dikilitaş Konakları projesi Mudanya’ya 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Butik konseptte tasarlanan Dikilitaş Konakları projesinin sosyal olanakları arasında ise;

• Çocuk oyun alanları
• Geniş yeşil alanlar
• Fitness salonu
• Sauna
• Güvenlik
• Otopark
• Spor alanları yer alıyor.