EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dia Mare Mimaroba'da satışlar başladı

Ahmet Kul İnşaat ve Şarkent Yapı ortaklığında Büyükçekmece'de yükselen Dia Mare Mimaroba'da satışlar başladı. Projede fiyatlar 370 bin TL'den başlıyor.

Bir süre önce ön talep toplama çalışmalarına başlanan Dia Mare Mimaroba projesinde ilk etap satışlarına başlandı. Büyükçekmece Mimaroba'da 11 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan projede toplam 188 daire bulunuyor. Alanları 100 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer verilen projede 17 adet dükkan bulunuyor.

Teslimlerine Ağustos 2018'de başlanması beklenen projenin ilk etabında 3 blok yer alıyor. 2+1 dairelerin 370 bin TL'den, 3+1 dairelerin ise 600 bin TL'den başlayan fiyatlarla satıldığı projede peşin ödemelere özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Firma bünyesinde 24 ay sıfır faizle taksit avantajı da sunulan projeden banka kredisi kullanarak dükkan ya da konut sahibi olunabiliyor.

Denize 300 metrelik mesafede bulunan Dia Mare Mimaroba projesinde tüm daireler deniz manzarasına sahip. Yeşil ve maviyi bir arada sunmasıyla hem yatırım hem de oturum amaçlı tercih edilen projenimn sosyal donatı alanları arasında basketbol sahası, çocuk oyun alanları, kafe, restoran ve yürüyüş parkuru yer alıyor.