Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Dev markalar Anatolium Marmara AVM Kartal’da buluşuyor

İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da inşa edilen Anatolium Marmara AVM açıldı. İşte merkezde hizmet verecek olan markaların tam listesi…

Anadolu Yakasının bünyesindeki yatırımlar ile sürekli yenilenen ve gelişen ilçesi Kartal’da sektöre kazandırılan Anatolium Marmara AVM Kartal projesi hizmete sunuldu. Açılışı gerçekleştirilen alışveriş merkezinde birçok mağaza yer alıyor.

100’den fazla mağazaya ev sahipliği yapan Anatolium Marmara AVM’nin yaklaşık 15 milyon ziyaretçi ağırlayacağı tahmin ediliyor. 25 bin metrekare alanı IKEA mağazası için ayrılan projenin toplam 60 bin metrekare alanı brüt kiralanabilir durumda.

Sadece alışveriş değil aynı zamanda sosyal bir yaşam merkezi oluşturulan projede çocuk oyun alanları, eğlence alanları, elektro marketler, ileri teknoloji özellikleri ile donatılmış sinema komplekslerine kadar birçok alternatife de yer veriliyor.

İstanbul Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezlerinden Kartal’da hayata geçirilen Anatolium Marmara AVM Kartal projesi Soğanlık Yeni Mahallesi D-100 Kuzey Yan Yol Caddesi’nde yer alıyor. 180 milyon TL yatırım değeri ile sektöre kazandırılan projede home ofis ve ofislere yer veriliyor.

Dolaylı yoldan toplam 3 bin kişiye istihdam sağlayan ve 15 milyon ziyaretçiyi ağırlaması beklenen projede hizmet veren mağazaların tam listesi ise şu şekilde:

  • LCW, Koton, Mavi, Vakko, Desa, Samsonite, Samsung, Özdilek, Linens, Vestel, İkea, Colins, Flo, Watsons, vestel, U.S Polo, Taç, Penti, Media Markt, LTB, Kiğılı, Gratis, Flo, Desa gibi büyük markalar alışveriş merkezi bünyesinde yer alıyor.