EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Deniz İstanbul’da yüzde 10 indirim fırsatı!

Keleşoğlu İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde inşa edilen Deniz İstanbul projesinde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

122 bin 500 metrekare arsa üzerinde yükselen Deniz İstanbul projesi, Keleşoğlu İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde konumlanıyor. Proje, 4 bin 649 daire ve 330 adet villadan oluşuyor.

Deniz İstanbul Kalyon Evleri etabında daire teslimleri hemen yapılırken, Mercan Konakları etabında ise ilk teslimlerin bu yıl Kasım ayında yapılması hedefleniyor. Proje kapsamındaki ikinci teslimlerin ise Nisan 2018 tarihinde yapılması planlanıyor.

Deniz İstanbul’da yüzde 10 indirim

Deniz İstanbul projesinde yürüyüş yolları, hastane, marina, okul, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, sauna, fitness, otopark gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı sunulan Deniz İstanbul Mercan Konakları projesinde, 5 peşinat sonrasında yüzde 80'lik kısım için banka kredisi kullanılabiliyor.

Deniz İstanbul’da 1+1 daireler 388 bin TL’den, 2+1 daireler 610 bin TL’den, 3+1 daireler 860 bin TL’den, 4+1 daireler ise 1 milyon 900 bin TL’den başlıyor.