EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Deniz İstanbul, Arap yatırımcının beğenisine sunuldu

Keleşoğlu Holding imzasıyla yükselen Deniz İstanbul projesi, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi’nde yabancı yatırımcıya tanıtılıyor.

Keleşoğlu Holding'in geçtiğimiz yıl satışına başladığı Deniz İstanbul projesinde inşaat hızla devam ediyor. Projenin satışa açılan ilk etaplarından az katlı apartman dairelerinden oluşan Mercan Konakları ile villa konseptindeki Marina Evleri, Arap yatırımcıyla buluşuyor. Hilton Bosphorus Convention Center’da düzenlenen 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi’nde tanıtılan olan projede 1+1’den 4+1’e kadar değişen tipte daireler ile 4+1 ve 5+1 tipinde villalar yer alıyor.

"Türkiye'de benzeri yok"

10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi’nde Deniz İstanbul standına olan ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade eden Keleşoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Keleş, "Türkiye’nin satış odaklı alıcı ve satıcıyı bir araya getiren organizasyonu 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi’nde imza projemiz Deniz İstanbul ile yer alıyoruz. Projemizin aldığı övgü ve yabancı yatırımcıların ilgisi mutluluk verici. Keleşoğlu Holding olarak, denizle içe içe ve marina bölgesinde yapımına başladığımız Türkiye’de benzeri olmayan özel projemiz Deniz İstanbul, özellikle Suudi Arabistan, Dubai, Kuveyt ve Katar gibi ülkelerden yoğun talep gördü. Misafirlerimizin Deniz İstanbul’da en önem verdikleri nokta projenin denize nazır olması ve her biri ince ayrıntısıyla düşünülmüş ticari ve sosyal üniteleri oldu. Projemizi yerinde görmek isteyen yabancı misafirlerimize Mercan Konakları ve Marina Evleri’ni ziyaret etme imkanı da sunduk" dedi.

20 bin kişiye ev sahipliği yapacak

Tüm etaplarının 2021 yılında tamamlanacağı Deniz İstanbul’da ortalama 20 bin kişilik bir yaşam alanı öngördüğünü belirten Keleş, "Bu rakama hastane, otel, alışveriş merkezi ve okul’da görev alacak personelleri de eklediğinizde nüfus neredeyse birçok Anadolu kasabası ölçeğinin üstüne çıkıyor. Bu da Deniz İstanbul evlerinin katmadeğeri yüksek bir proje olduğunu gösteren ve projemizi diğerlerinden ayıran en önemli unsurdur. Fuarın ilk gününden başlayan talep ve işbirliklerimizle, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi’ni tüm yatırımcılarımızı memnun ederek tamamlayacağımıza inanıyorum. Önümüzdeki dönemde, İstanbul’u lüks, kaliteli ve fonksiyonel yaşam alanlarıyla buluşturmak hedefiyle yola çıktığımız Deniz İstanbul projemizi, diğer gayrimenkul fuarları ile bir çok sektörel etkinlikte ilgilenenleriyle buluşturmayı planlıyoruz" dedi.