EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Demir La Vida'da yılın son fırsatı

Demir İnşaat'ın Büyükçekmece'de geliştirdiği Demir La Vida projesinde başlatılan yeni yıl kampanyası kapsamında, yüzde 0,55 faiz oranıyla 120 ay vade fırsatı sunuluyor.

Demir İnşaat, İstanbul'un gelişen ilçelerinden Büyükçekmece'de hayata geçirdiği Demir La Vida projesinde yeni bir yıl sonu kampanyası başlattı. 15 Ocak 2017 tarihine kadar sürecek kampanya süresinde, Demir La Vida projesinden ev almak isteyenlere, yüzde 25 peşin, yüzde 0.55 faiz oranı ile 120 ay vade fırsatı sunuluyor.

"Villasını satanlar soluğu Demir La Vida’da alıyor"

Demir La Vida projesinde sundukları yılsonu kampanyası hakkında bilgi veren Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, "2016’yı projemizde sınırlı sayıdaki daireler için hazırladığımız yılsonu kampanyasıyla uğurluyoruz. Kampanyamız kapsamında, yüzde 0.55 faiz uygulayacağız. Müşterilerimiz, yüzde 25 peşinatla, 120 ay vadeli ödeme yaparak Demir İnşaat ailesine katılabilecek. Demir La Vida projemiz akıllı ev konseptinin tüm detaylarını ve aynı zamanda geniş sosyal donatı imkanlarını bir arada sunuyor. Haliyle projemizin yanıbaşında bulunan villa sitelerinde oturan komşularımızdan da çok yoğun talepler alıyoruz. Villasını satıp Demir La Vida’dan daire alanların sayısı hızla artıyor" dedi.

Sınırlı sayıda dairenin satışlarına devam ediliyor

Yüzde 76'sı yeşil alanlara ayrılan Demir La Vida, 42 bin metrekareyi aşan arsa üzerinde yükseliyor. 110 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede 62 bin 410 metrekare satılabilir konut alanı, 19 bin 500 metrekare satılabilir ticari alan bulunuyor. 550 adetlik kapalı olmak üzere toplam 730 araçlık otopark alanına sahip Demir La Vida’da büyüklükleri 61 ila 500 metrekare arasında değişen 379 adet konut yer alıyor.

Toplamda 5 bloktan meydana gelen projede konutların yanı sıra 30 ticari ünite de bulunuyor. 1+1 daire tipinden 5,5+1’e kadar farklı ihtiyaçlara yanıt veren 15 farklı konut seçeneği bulunan Demir La Vida, ticari üniteleriyle de akıllı bir yatırım fırsatı sunuyor. İstanbul’un son yıllarda Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. havalimanı gibi projelere yakınlığı ile yükselen yatırım bölgesi haline gelen Büyükçekmece’de yükselen Demir La Vida, kolay ulaşımı ile de dikkat çekiyor.