EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Demir La Vida'da son dairelerin satışları devam ediyor

2016'nın son çeyreğinde tamamlanması beklenen Demir La Vida projesinde son dairelerin satışları sürüyor. Nisan 2014'te satışa çıkan proje bugüne kadar yüzde 60 prim yaptı

Demir İnşaat tarafından Büyükçekmece'de hayata geçirilen Demir La Vida projesinin teslim tarihine az bir süre kaldı. Sınırlı sayıda dairenin satışlarının devam ettiği projeyi 2016 yılının sonunda tamamlayacaklarını belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Demir La Vida'dan banka kredisi ile ev almak çok kolay. İş Bankasının garantörlüğünde 12 aydan 120 aya kadar vadelerle kira öder gibi ev sahibi olmak için Demir La Vida'daki sınırlı sayıdaki daireler sahiplerini bekliyor.

Göl ve deniz manzarasıyla öne çıkan projemizin tamamlandığında yüzde 120 oranında prim yapmasını hedefliyoruz. Projemizi 2016 yılının son çeyreğinde teslim etmeyi planladığımızı da vurgulamak isterim. Öte yandan projemizde yüzde 1 KDV avantajı yer alıyor. Buna ilave olarak banka kredisi kullanmak istemeyen müşterilerimize 18 ay vade imkanı sunuyoruz.” dedi.

Yüzde 76'sı yeşil alan olarak ayrılan Demir La Vida projesind metrekare fiyatları ortalama 4 bin 400 TL seviyesinde seyrediyor. 42 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen projede büyüklükleri 64 metrekare ile 313 metrekare arasında değişen 379 konut yer alıyor. 1+1'den 5,5+1'e kadar değişen 15 farklı konut tipinin bulunduğu projede 29 ticari ünite de mevcut.