EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Demir İnşaat, International Property Show'un gözdesi oldu

International Property Show (IPS) 2016 fuarına katılan Demir İnşaat, aralarında Mohammed Bin Rashid Al Maktoum’un bulunduğu ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

International Property Show (IPS) 2016, 11-13 Nisan tarihleri arasında Dubai'de düzenlendi. Fuara katılan Demir İnşaat, dünyanın çeşitli ülkelerinden birçok yatırımcıya projelerini tanıttı.

Fuardan 17 satış sözleşmesiyle döndüklerini söyleyen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, "Dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan International Property Show (IPS) 2016’da Demir İnşaat olarak çok dikkat çektik. Üç gün boyunca standımız Dubai Emiri ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin Başkanı Mohammed Bin Rashid Al Maktoum’un da aralarında yer aldığı çok sayıda ziyaretçi tarafından ziyaret edildi. Dubaililerden dünyanın farklı ülkelerinden gelen ziyaretçilere kadar farklı profildeki yatırımcılarla 17 satış sözleşmesine imza attık. Bununla birlikte Dubai’nin önde gelen işadamlarından gelen ticari anlaşma isteklerini de değerlendirmeye aldık." diye konuştu.

Fuarda yeni projeleri Demir Anatolia'yı da ziyaretçilere tanıtma imkanı bulduklarını belirten Demir, "Demir İnşaat’ın önceki projelerinden daire sahipleri de standımızı ziyaret ettiler. Daire sahipleri memnuniyetlerini ve elde ettikleri kazançları yeni ziyaretçilere bizzat aktararak mutluluklarını paylaştılar" dedi.