EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Demir Country projesinde mevcut kampanyalara ilave yüzde 10 indirim

İstanbul Beylikdüzü’nde yükselen Demir Country projesinde mevcut kampanyalara ilave yüzde 10 indirim sunuluyor.

Demir Country projesi, Demir İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde hayata geçiriliyor. Bin 160 daire, 50 villa ve 113 ticari birimden meydana gelen Demir Country projesinde mevcut kampanyasına ilave yüzde 10 indirim ve 60 ay şirket bünyesinde vade fırsatı sunuluyor.

HER İHTİYACA CEVAP VEREN KONUT SEÇENEKLERİ

20 bin 500 metrekare üzerinde yükselen Demir Country; 1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4+1 ve 4.5+1 seçenekleri olmak üzere toplam bin 160 adet daire, 50 adet villa ve 113 adet ticari birimden meydana geliyor.

HAMİT DEMİR: İNDİRİM KAMPANYASINA DESTEK VERİYORUZ

Hükümet tarafından başlatılan indirim kampanyasına destek verdiklerini ifade eden Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir; “’Ulusal kampanya çerçevesinde Demir Country projemizden ev sahibi olmak isteyen yatırımcılarımıza mevcut kampanyamıza ilave olarak yüzde 10 indirimi hemen uyguluyoruz. Ardından da en uygun ödeme koşullarını kendilerine sunuyoruz. Bu dönemde kaçırılmayacak bir fırsat. İndirimin yanı sıra yüzde 35’i peşin, kalan bedel için ise 60 ay kendi bünyemizde taksit seçeneği sunuyoruz” dedi.

ULAŞIM AKSLARINA YAKINLIĞIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Arsa alanının yüzde 80’inin benzersiz peyzaj mimarisine ayrıldığı Demir Country, toplam 9 bloktan meydana geliyor. Projedeki 3 blok farklı, 6 blok farklı bir mimari yaklaşım sunuyor.

Yükseldiği konum ile dikkatleri üzerine çeken Demir Country Beylikdüzü’nde, E-5 ve E-6’ya sadece birkaç dakika, metrobüs durağına 2.5 kilometre, Yakuplu Marina’ya ise birkaç dakikalık mesafede yer alıyor.

FARKLI KONSEPTİYLE ÖNE ÇIKIYOR

Demir Country, iki ana yapının arasından geçen büyük cadde ile bölgenin meydan ihtiyacına tek başına karşılık veren güçlü donanımlara sahip. Ünlü restoran ve alışveriş markalarının bulunacağı caddede; Nevizade, Pera ve Galata sokakları da kendi konseptleri yer alıyor.