EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Deluxia Park'ta bayram kampanyası devam ediyor

Teknik Yapı'nın Maltepe'de geliştirdiği Deluxia Park projesinde bayrama özel başlatılan kampanya, Eylül ayı sonuna kadar devam edecek.

Maltepe'de 7 bin 157 metrekarelik arazi üzerinde ikisi ofis, biri ise konut bloğu olmak üzere toplam 3 blok halinde yükselen Deluxia Park projesinde bayram kampanyası devam ediyor. Eylül ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; Deluxia Park Residence'dan daire sahibi olmak isteyenlere, yüzde 20 peşinatla bir yıl taksit erteleme imkanı sunuluyor.

Farklı ödeme seçenekleri isteyenleri de unutmayan Teknik Yapı, dileyenlere alternatif ödeme koşulları da sunuyor. Bu kapsamda düşük peşinatla daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinat ile 120 ay yüzde 0,65 faiz oranı sunuluyor. Faiz ödemek istemeyenler ise yüzde 25 peşinatla vade farksız 60 ay taksit imkanından yararlanabiliyor. Peşin alımlarda ise liste fiyatına yüzde 15 iskonto uygulanıyor.

Yaz tatili, bayram ve okul harcamaları nedeniyle aile bütçelerinin dalgalı bir dönem geçirdiğini söyleyen Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, bu kampanya aile bütçelerine katkı sağlanmasının hedeflendiğini açıkladı. Durbakayım, bu kampanya ile Teknik Yapı dostlarının faiz yükünün azaltılacağının ve ödeme kolaylığı sağlanacağını ifade etti.