EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Deluxia Park Residence’ta 100 ay 0 faizle ödeme imkânı

İstanbul Anadolu Yakasının en hızlı gelişen ilçelerinden Maltepe’te konumlandırılan Deluxe Park Residence konut projesinde çok özel avantajlar sunuluyor.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün en önemli isimlerinden bir tanesi olan Teknik Yapı kalitesi ve güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en hızlı gelişim kaydeden ilçelerinden Maltepe’de hayata geçirilen Deluxe Park Residence konut projesinde tüketiciye çok özel avantajlar sunuluyor.

Teknik Yapı Deluxia Park Residence projesindeki kampanyaları ve fırsatları sizler için derledik. Proje hakkındaki güncel kampanyalardan Konut Haberi’ni takip ederek anında haberdar olabilirsiniz.

Pendik’te sektöre kazandırılan Deluxia Park Residence projesinden konut satın almak isteyen vatandaşlara 100 ay vade seçeneği ve yüzde 0 faiz avantajı ile ödeme imkânı sunuluyor. Düşük peşinat ödeyerek konut satın alınabilen projede aylık taksit tutarları ise sadece 2 bin 326 TL’ye tekabül ediyor.

‘Kira öder gibi’ konut sahibi yapan Teknik Yapı Deluxe Park Residence projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunuluyor. Teknik Yapı projesinde toplam 364 adet konuta yer verildi. Fiyatların 399 bin TL’den start aldığı Deluxe Park Residence projesi 7 bin 157 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

1+1’den 3+1’e kadar konut seçenekleri sunulan projede anahtar teslimlerinin ise Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor. Teknik Yapı ayrıcalığıyla Maltepe’nin merkezinde sektöre kazandırılan projedeki avantajlardan yararlanmak için acele edin.