EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Deluxe Antalya yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor

Görgülü Grup tarafından Antalya Kepez'de hayata geçirilen Deluxe Antalya projesinde fiyatlar 495 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Yerli ve yabancı turistin Türkiye'de en çok tercih ettiği şehirlerin başında gelen Antalya'da 19 bin metrekarelik arazi üzerinde 5 blok halinde inşa edilen Deluxe Antalya projesinde toplam 165 daireye yer veriliyor. Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede; alanları 112 metrekare ile 193 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1, 4+1 ve loft tipinde daireler bulunuyor.

Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Deluxe Antalya projesinde yatırımcılara; yüzde 0,49 faiz oranıyla 36 ay, 0,71 faiz oranıyla 60 ay, 0,89 faiz oranıyla ise 120 ay vade imkanı sunuluyor. Yatırımcısına kısa sürede yüksek prim vadeden Deluxe Antalya'da 2+1 daireler 495 bin TL'den, 3+1 daireler 750 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Yanı başında yükselen 1.500 yataklı devlet hastanesinin hizmete geçmesiyle daha da değerleneceği tahmin edilen projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, market, kreş, sauna, Türk hamamı, SPA, açık ve kapalı otopark yer alıyor.