EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dekon Senkron’da ‘yüzde 10 indirim, 36 ay vade’ fırsatı

Dekon İnşaat güvencesiyle İstanbul Finans Merkezi’nin kalbinde konumlanan Dekon Senkron’da yüzde 10 indirim, 36 ay vade fırsatı sunuluyor.

İstanbul Finans Merkezi’ne yakın lokasyonda yükselen Dekon Senkron’un ödeme planı açıklandı. Metrekare birim fiyatının 6 bin 500 TL’den başladığı projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Üstelik 36 ay vadede ise herhangi bir faiz alınmıyor.

63 ile 109 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip olan daireler hem konut hem de home ofis olarak kullanılabiliyor. 5 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulan 17 katlı projede, 1+1 ve 2+1 168 dairenin yanı sıra, 10 adet de ticari ünite bulunuyor.

Mart 2019’da teslim edilecek

Dekon Senkron’da spor salonu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kafeler, restoranlar ve farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok mağaza yer alacak.

Metro durağına 50 metre uzaklıkta bulunan Dekon Senkron, Ataşehir merkezine sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Projeye yakın lokasyonlarda ise okul ve hastane inşaatı için gerekli çalışmalar başlatıldı. Dekon Senkron projesinin Mart 2019’da teslim edileceği açıklandı.