EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dekon Senkron'da peşin ödemelere özel yüzde 10 indirim fırsatı

Dekon İnşaat imzasıyla Ümraniye'de yükselen Dekon Senkron projesinde peşin ödemelere özel yüzde 10 indirim fırsatı devam ediyor.

Satışa çıktığı ilk ayda yüzde 40 oranında bir satış başarısı elde eden Dekon Senkron'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Tek blokta toplam 168 konuttan meydana gelen Dekon Senkron projesinde alanları 63 metrekare ile 109 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde daireler yer alıyor. Mart 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede yer alan daireler home ofis olarak da kullanılabiliyor.

Konutların yanı sıra 5 bin metrekarelik ticari birimin de yer aldığı Dekon Senkron'da 1+1 daireler 320 bin TL'den, 2+1 daireler ise 520 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirim imkanından yararlanılabilen projeden vadeyle konut satın almak isteyenlere; şirket bünyesinde 36 ay vade farksız taksit imkanı da sağlanıyor.

Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 2 bin TL'den kiracı bulacağı öngörülen Dekon Senkron projesi Ataşehir'e 10 dakika, TEM Otoyolu'na ise 200 metrelik yürüme mesafesinde yükseliyor. Yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadeden Dekon Senkron'dan Avrasya Tüneli'ne 22 dakikada ulaşmak mümkün.