EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dekon Senkron lanse ediliyor

Dekon İnşaat tarafından Ataşehir'de konumlandırılan Dekon Senkron projesi gelecek ay satışa çıkacak. Projede lansman öncesi satışlar başladı.

İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başında 12 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Dekon Senkron projesi tek blokta toplam 170 konut ve 5 bin metrekarelik ticari alandan meydana geliyor. Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden proje, 9 Mart'ta düzenlenecek olan lansmanla basın mensuplarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Detaylarının basın toplantısında açıklanacağı Dekon Senkron projesinde 1+1 ve 2+1 tipinde konutlar yer alıyor. Uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme koşullarıyla lansman öncesi satışlarına başlanan projede 1+1 daireler 394 bin TL'den, 2+1 daireler 561 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor. Aylık bin 800 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabilen projenin ödeme planına göre yüzde 5 peşinatla daire satın alınabiliyor. Peşinattan 3 ay sonra yüzde 20, 1 yıl sonra yüzde 25, 2 yıl sonra yüzde 25 şeklinde ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 25'lik konut bedeli 48 aya bölünüyor.

TEM otoyoluna 200 metre, AVM'lere 100 metre, Ataşehir'e 10 dakika ve Avrasya Tüneli'ne 22 dakika mesafede yer alan Dekon Senkron hakkında ayrıntılı bilgiye www.dekonsenkron.com adresinden ya da 0216 364 00 12 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.