EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dekon Senkron, 9 Mart'ta basın mensuplarına tanıtılacak

Dekon İnşaat yeni projesi Dekon Senkron için çalışmaları hızlandırdı. Ataşehir'de yükselecek olan Dekon Senkron, İstanbul Finans Merkezi'ne yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Anadolu yakasında ürettiği projelerle yüzlerce aileyi ev sahibi yapan Dekon İnşaat'ın Ataşehir'de inşa edeceği yeni projesi Dekon Senkron, lokasyonuyla dikkat çekiyor. İstanbul Finans Merkezi'ne olan yakınlığıyla kısa sürede yüksek prim vadeden proje; Dekon İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Erdem'in ev sahipliğinde 9 Mart Perşembe günü gerçekleştirilecek olan basın toplantısında görücüye çıkıyor.

Tek blokta 170 konut ve 5 bin metrekarelik ticari alandan oluşan Dekon Senkron projesi, 12 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Ön satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede 1+1 daireler 394 bin TL'den, 2+1 daireler 561 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor. Aylık bin 800 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabilen projenin ödeme planına göre yüzde 5 peşinatla daire satın alınabiliyor. Peşinattan 3 ay sonra yüzde 20, 1 yıl sonra yüzde 25, 2 yıl sonra yüzde 25 şeklinde ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 25'lik konut bedeli ise 48 aya bölünüyor.

TEM otoyoluna 200 metre, AVM'lere 100 metre, Ataşehir'e 10 dakika ve Avrasya Tüneli'ne 22 dakika mesafede yer alan Dekon Senkron hakkında ayrıntılı bilgiye www.dekonsenkron.com adresinden ya da 0216 364 00 12 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.